Ter Stegen, portarul Barcelonei, va suferi o interventie chirurgicala si va lipsi tot sezonul

publicat 2024-09-23 18:00:13 (Mediafax)

Ter Stegen, portarul Barcelonei, va suferi o interventie chirurgicala si va lipsi tot sezonul Internationalul german, in varsta de 32 de ani, s-a accidentat in timpul victoriei cu 5-1 a Barcelonei impotriva Villarreal, duminica. Ter Stegen a cazut rau dupa ce a sarit dupa o minge inainte de pauza si a fost scos de pe teren pe o targa.

Alte stiri de la Mediafax:

EXCLUSIV/ Gandurile lui Cristoiu, LIVE, de la ora 22.00, la Aleph News
Remiza alba intre UTA Arad si Poli Iasi in penultimul meci al etapei din Superliga
Statele Unite trimit forte suplimentare in Orientul Mijlociu pe masura ce tensiunile cresc
MAE reaminteste romanilor sa evite orice calatorie in Liban
Proiectul care prevede prelungirea plafonarii RCA pana la sfarsitul anului, in dezbatere
Indicele BET al Bursei de la Bucuresti a scazut luni
Zelenski anunta primele detalii despre "planul victoriei". Kremlinul spune ca il va studia cu o conditie