Si-a indeplinit visul. Un roman s-a clasat la Campionatul Mondial IronMan din Kona, Hawaii

publicat 2024-10-28 17:15:24 (Money.ro)

Si-a indeplinit visul. Un roman s-a clasat la Campionatul Mondial IronMan din Kona, Hawaii La prima sa participare la cel mai tare si dur campionat mondial de triatlon din lume, Kona, din Hawaii, Alex Toma a trecut linia de finish dupa 9 ore, 21 de minute si 31 de secunde. Triatlonistul a terminat competitia pe locul 53, din 204 de sportivi la categoria sa de varsta si locul 237 […]Articolul Si-a indeplinit visul. Un roman s-a clasat la Campionatul Mondial IronMan din Kona, Hawaii apare prima data in Money.ro.

Alte stiri de la Money.ro:

Nu exista noi limite privind utilizarea de catre Ucraina a armelor americane daca Coreea de Nord se alatura luptei
Viktor Orban a felicitat partidul georgian de guvernamant pentru victoria sa in alegerile parlamentare
Iohannis a promulgat "Legea Curateniei". Romania va avea Ziua de Curatenie Nationala
Armata norvegiana cumpara rachete americane pentru aparare antiaeriana in valoare de 360 milioane de dolari
Libanul a sesizat ONU dupa atacurile din Israel soldate cu moartea mai multor jurnalisti
Summit la Vatican. Thomas Reese, preot iezuit si comentator: "O parte din ceea ce vedem este ca noutatea Papei Francisc se estompeaza".
Claudiu Cretu, director ELCEN: "Daca avem o iarna grea, se va pune presiune pe reteaua electrica"
Marea Britanie sanctioneaza trei agentii rusesti si trei persoane din cadrul acestora