Razvan Lucescu nu gaseste explicatii pentru ce pateste PAOK in Europa League: "Poate asta ne-a blocat mintile"

publicat 2024-10-24 23:00:21 (Gazeta-Sporturilor)

Razvan Lucescu nu gaseste explicatii pentru ce pateste PAOK in Europa League: Poate asta ne-a blocat mintile PAOK Salonic nu se regaseste in Europa League. In aceasta seara, trupa lui Razvan Lucescu a remizat pe teren propriu, 2-2 cu Viktoria Plzen. Iar dupa meci, antrenor roman a incercat sa gaseasca explicatii.Campioana Greciei are un parcurs sub asteptari in Europa League. In trei etape a obtinut doar un punct, chiar azi cu Viktoria Plzen. A fost un meci dramatic, in care cehii au avut 2-0 la pauza, iar grecii au egalat in minutele 84 si 90+3. ...

Rangers, baby
"A fost o seara NEAGRA" » Elias Charalambous, categoric dupa Rangers - FCSB 4-0: "Sa nu uitam asta"
Rangers - FCSB 4-0 » Mihai Popescu: "Am facut greseli individuale. Se putea mult mai mult!"
Rangers - FCSB 4-0 » David Miculescu, reactie dupa infrangerea din Scotia: "Eram 100% sigur ca golul a fost valabil. Arbitrul a recunoscut ca a gresit fluierand prea devreme."
Reactia lui Philippe Clement, dupa Rangers - FCSB 4-0: "N-am crezut" + Ce a spus despre Ianis Hagi
Mihai Pintilii a oferit poze si autografe la plecarea de la stadionul din Glasgow
Autocarul FCSB a plecat de la stadion, condus de politistii pe motociclete
"Vulnerabil, o noua prestatie mixta" » Ce nota i-au dat britanicii lui Radu Dragusin dupa Tottenham - AZ Alkmaar
Mihai Popescu, daramat dupa esecul FCSB-ului cu Rangers: "Asta ne-a costat"
Popa, Cretu si Pantiru fac ture de teren dupa infrangerea cu Rangers
Match Preview » CFR Cluj - Sepsi Sf. Gheorghe, SuperLiga - Etapa 14
Match Preview » Farul Constanta - Universitatea Craiova, SuperLiga - Etapa 14
Gigi Becali si-a pulverizat jucatorul dupa Rangers - FCSB: "N-a contat! Daca il schimbam la pauza nu mai luam 2 goluri"
Jucatorul de la FCSB s-a dus dupa arbitru la pauza: "Eu am dat in minge!"