EMAG Evaluare Nationala Bacalaureat

Prima imagine cu Barnabas Varga dupa operatie, maghiarul facut KO la EURO 2024

publicat 2024-06-25 18:45:06 (Gazeta-Sporturilor)

Prima imagine cu Barnabas Varga dupa operatie, maghiarul facut KO la EURO 2024 Barnabas Varga, maghiarul care a suferit o accidentare teribila in meciul Ungariei cu Scotia (1-0), a fost supus unei interventii chirurgicale, dupa fractura de pomete suferite in urma coliziunii cu portarul Angus Gunn. Fotbalistul se afla in afara oricarui pericol, iar pe internet circula deja prima fotografie cu el dupa iesirea din operatie. ...

Andrei Nicolescu ia in calcul dorintele fanilor: "Stiu ce vrea toata lumea"
Didier Deschamps s-a razgandit in privinta Spaniei » Cum ii numeste acum pe iberici, inainte de semifinala de la Euro 2024
GSP a vizitat Sala 600, in care a avut loc celebrul proces de la Nürnberg! » Tehnologia moderna care zguduie privitorii: "hologramele" lui Goering sau Ribbentrop, mulate pe scaunele goale
Inca un star german se retrage dupa Euro 2024: "Este o probabilitate mare"
Am intrat in Sala 600 unde s-a tinut in urma cu opt decenii celebrul Proces de la Nürnberg!
Anglia - Elvetia, in sferturile EURO 2024 » Reporterii GSP transmit din Düsseldorf, cele mai importante informatii
Kylian Mbappe a primit o nota socanta in L'Equipe, dupa ce Franta s-a calificat in semifinalele de la Euro 2024
Olanda - Turcia, in "sferturile" EURO 2024 » Batavii sunt pe cai mari, turcii vor invada Berlinul
Nemti indurerati, nemti nepasatori! Nu toti au pus esecul la suflet, unii au facut fiesta cu spaniolii: "Cu voi"
Nagelsmann cere interventia Inteligentei Artificiale, dupa ce Germania nu a primit penalty: "Avem 50 de roboti pentru cafele, ar trebui si pentru asta unul"
Finalul ministrului apararii Portugaliei! Pana si Pepe stie sa planga, consolat de Cristiano Ronaldo dupa esecul cu Franta
"Furtuna" venita de pe banca » Desemnat omul meciului Portugalia - Franta, desi a intrat in repriza secunda: a egalat un record al Europeanului!
Si Nagelsmann acuza arbitrajul: "Cucurella nu face hent intentionat, dar nu conteaza! De ce nu vedeti acest penalty clar, desi aveti 48.000 de reluari?" + Schweinsteiger: "Imi sangereaza inima cand vad asa nedreptate!"
Adrian Mititelu, dezvaluiri explozive in interviul-monolog de 30 de minute: "CSA Steaua are drept de promovare! Nimeni nu mai poate salva FRF" + "Becali, Rotaru, fratilor, cereti ce vreti!"