Olanda a invins Turcia si va juca impotriva Angliei in semifinalele Euro 2024

publicat 2024-07-07 11:30:08 (Mediafax)

Olanda a invins Turcia si va juca impotriva Angliei in semifinalele Euro 2024 Turcia conducea Olanda, la pauza, cu 1-0, in ultimul meci al sferturilor de finala de la Euro 2024. Golul cu care Turcia a preluat conducerea a fost marcat de Samet Akaydin, cu capul, din centrarea lui Guler. Olandezii au revenit dupa pauza si au marcat de doua ori, in repriza secunda, pentru a obtine califcarea in semifinala.

Alte stiri de la Mediafax:

PSD cere CCR sa prezinte rapid motivele pentru care a fost respinsa candidatura la alegerile prezidentiale a Dianei Sosoaca
Superliga de fotbal. CFR Cluj invinge pe Poli Iasi si urca pe podium
Vijelie si averse in Dobrogea. ANM a emis cod portocaliu
Alegeri prezidentiale in SUA: Statele care vor decide castigatorul in cursa pentru Casa Alba
PNL vs PSD dupa decizia CCR in cazul Dianei Sosoaca. Florin Roman acuza ca e o "facatura marca PSD". Raspunsul lui Lucian Romascanu
Elena Lasconi despre decizia CCR in cazul Dianei Sosoaca: este incredibil
Candidatura Dianei Sosoaca la alegerile prezidentiale, respinsa de judecatorii CCR
Ludovic Orban si-a depus candidatura pentru alegerile prezidentiale
Superliga de fotbal. U Cluj revine spectaculos, dar nu trece de Unirea Slobozia
Averse torentiale si intensificari ale vantului in nordul Moldovei
Arestari la manifestatia pro-palestiniana de la Londra. La eveniment participa mii de oameni
Dolly Parton anunta o donatie de 1 milion de dolari pentru victimele uraganului Helene
Austria: Liderul extremei drepte isi indeamna rivalii sa il lase sa guverneze dupa victorie
Macron cere oprirea livrarilor de arme catre Israel, daca acestea sunt utilizate in Gaza
17 state europene, inclusiv Germania si Franta, solicita accelerarea returnarii migrantilor

© Copyright 2000-2024 iStorm. Toate drepturile rezervate.