Glasgow Rangers - FCSB 4-0, in grupele Ligii Europa. Seara neagra pentru campioana Romaniei. Cu o formula experimentala, n-a suflat in fata scotienilor / Romanii din tribune, singurii remarcati

publicat 2024-10-25 00:15:24 (Mediafax)

Glasgow Rangers - FCSB 4-0, in grupele Ligii Europa. Seara neagra pentru campioana Romaniei. Cu o formula experimentala, n-a suflat in fata scotienilor / Romanii din tribune, singurii remarcati GLASGOW RANGERS - FCSB 4-0 Lawrence (10), Cerny (31 si 55), Igamane (72) FCSB ramane cu cele 6 puncte stranse in primele doua meciurui din grupele Ligii Europa, dupa deplasarea din Scotia, de unde nu a tras mari sperante ca se va intoarce fericita. Campioana Romaniei a folosit multe "rezerve", menajandu-si oamenii de baza pentru duelul cu Rapid, de duminica. In plus, patronul Gigi Becali a anuntat ca nu este interesat decat de jocurile europene de pe teren propriu, pentru care suporterii au platit bilete.

Alte stiri de la Mediafax:

Glasgow Rangers - FCSB 4-0, in grupele Ligii Europa. Cu o formula de echipa experimentala, cmpioana Romaniei n-a suflat in fata scotienilor / Romanii din tribune, singurii remarcati
Repriza a doua a meciului Glasgow Rangers - FCSB, din grupele Ligii Europa. Gazdele fac scor. A marcat si Miculescu, dar i-a fost anulata reusita / Romanii isi fac simtita prezenta in tribune
Boeing: Angajatii resping cresterea cu 35% a salariilor in schimbul incetarii grevei
Repriza a doua a meciului Glasgow Rangers - FCSB, din grupele Ligii Europa. Gazdele au punctat de doua ori in prima parte. A marcat si Miculescu, dar i-a fost anulata reusita / Romanii isi fac simtita prezenta in tribune
Glasgow Rangers - FCSB, in grupele Ligii Europa. Gazdele au punctat de doua ori in prima repriza. A marcat si Miculescu, dar i-a fost anulata reusita / Romanii isi fac simtita prezenta in tribune
Glasgow Rangers - FCSB, in grupele Ligii Europa. Gazdele au deschis scorul. A marcat si Miculescu, dar i-a fost anulata reusita / Dawa poarta banderola de capitan / Romanii isi fac simtita prezenta in tribune
Apple anunta o saptamana a noutatilor, cu lansari de noi Mac-uri
Actorul Sacha Baron Cohen doneaza 500.000 de dolari pentru a sprijini criza umanitara din Sudan
Fiica omului de afaceri aradean si alti doi inculpati, eliberati de Curtea de Apel Bucuresti
Glasgow Rangers - FCSB, in grupele Ligii Europa. Gigi Becali a aruncat in aer cotele la pariuri / Pantea, in locul lui Cretu
Amenintarea virusului Marburg in Rwanda. Inceputul unei crize sanitare?
Investitie de 2,3 miliarde de dolari a Alphabet in Anthropic, investigata de autoritatile britanice