Gigi, ai vazut-o pe asta? "Tontogol" primit de Lukas Zima, portarul dorit la FCSB

publicat 2024-10-04 19:00:06 (Gazeta-Sporturilor)

Gigi, ai vazut-o pe asta? Tontogol primit de Lukas Zima, portarul dorit la FCSB Lukas Zima (30 de ani), portarul dorit de Gigi Becali la FCSB, a gresit grav in meciul dintre UTA Arad si Petrolul Ploiesti, din runda cu numarul #12 din Superliga.Era minutul 38, iar aradenii conduceau deja cu cu 1-0, dupa autogolul lui Marian Huja din minutul 32.GALERIE FOTO. Gol comic primit de Lukas Zima in UTA Arad - Petrolul +1 FOTOAradenii primisera o lovitura libera de la aproximativ 30 de metri, din partea stanga. ...

Suporterii lui Dinamo s-au "altoit" intre ei la Ovidiu » Jandarmii care au incercat sa intervina au primit un raspuns halucinant: "Si daca nu ne calmam, ce ne faci?"
Ciprian Tatarusanu, declaratie savuroasa dupa revenirea momentului in fotbal: "Daca apelau la mine, nu ma retrageam!"
Farul - Dinamo, meci tare cu play-off-ul ca tinta » Cirjan deschide scorul
Concluziile lui Mihai Stoica, dupa PAOK - FCSB: "As vrea sa subliniez ceva ce nu s-a discutat" + De cate puncte mai are nevoie campioana pentru calificare
Rafael Nadal, gentil cu un campion olimpic din Italia: "Mi-a scris cateva cuvinte foarte frumoase"
Mircea Rednic, dezamagit dupa prima victorie acasa din acest sezon: "Asta e problema aici, la Arad!"
Decizie drastica a conducerii lui PAOK dupa infrangerea cu FCSB » Ce se intampla la trupa lui Razvan Lucescu
Farul - Dinamo, meci tare cu play-off-ul ca tinta » Echipele de start + Cele mai bune cote
Mihai Lixandru, mesaj pe gustul lui Gigi Becali, dupa accientarea suferita in PAOK - FCSB si marirea salariala
Derapaj scandalos al unei sportive din Ungaria: "Uram Romania" + Sanctiunea dictata de federatie
Gigi Becali a primit cadou din partea patronului PAOK
Gigi Becali, declaratii de la intoarcere din Salonic: "Cred ca Manchester va fi invinsa"
Gigi Becali, dupa victoria cu PAOK: "O sa avem alta incredere"
Atacantul ce-ar putea fi marea surpriza a lui Il Luce la nationala: nascut in Austria, joaca in cupele europene, este pe lista granzilor Romaniei

© Copyright 2000-2024 iStorm. Toate drepturile rezervate.