FCSB, prim "11" inedit cu Gloria Buzau + Doi titulari pot rata derby-ul cu Dinamo

publicat 2024-10-06 19:45:20 (Gazeta-Sporturilor)

FCSB, prim 11 inedit cu Gloria Buzau + Doi titulari pot rata derby-ul cu Dinamo FCSB foloseste o formatie inedita la meciul cu Gloria Buzau, care se va juca de la 21:00, in runda cu numarul #12 din Superliga.Doar 4 fotbalisti au ramas in echipa de start a campioanei fata de cea trimisa in victoria cu PAOK Salonic, scor 0-1, din Europa League. Stefan Tarnovanu, Valentin Cretu, Adrian Sut si Darius Olaru au fost introdusi din primul minut in ambele partide. ...

Nu a mai rezistat! Gigi Becali a scos un jucator dupa 28 de minute in meciul cu Gloria Buzau!
Echipe de start la Rangers - St. Johnstone » Decizia in cazul lui Ianis Hagi, la primul meci de la revenire
Valeriu Iftime a avut un remarcat dupa meciul cu Rapid: "Mi-a placut"
Sedinta de urgenta la Rapid » Ce urmeaza dupa esecul cu FC Botosani
FCSB - Gloria Buzau » Autocarele ambelor formatii au ajuns la Arena Nationala pentru a disputa meciul din etapa 12
Florin Nita, declaratii inaintea meciurilor din Cipru si din Lituania
Reactia lui Gigi Becali cand i-a cerut 50 de lei
Aston Villa - Manchester United 0-0 » Remiza "alba" pentru trupa lui Erik ten Hag la Birmingham
CSM Bucuresti - Nykobing, in etapa #4 din Liga Campionilor. Rasturnari spectaculoase de scor la Polivalenta!
800, 4.000, milioane
Rapid vrea sa se apropie de locurile de play-off la Botosani » Interes urias in randul suporterilor moldoveni
"Frumoase mingi" » Daniil Medvedev nu s-a dezmintit nici la Shanghai si a ironizat organizatorii
Nicolae Stanciu i-a trimis un mesaj CLAR lui Darius Olaru, dupa eliminarea din meciul cu PAOK: "Eu pot sa imi dau cu parerea"
Coco Gauff, primul titlu cu noul antrenor » S-a impus in turneul WTA 1000 de la Beijing dupa o finala dominanta
Parma a rezistat eroic in 10 oameni. Cum s-au descurcat Dennis Man si Valentin Mihaila

© Copyright 2000-2024 iStorm. Toate drepturile rezervate.