Eugen Neagoe a dezvaluit ce le-a spus jucatorilor la pauza meciului cu FCSB: "Nu sunt multumit deloc"

publicat 2024-10-06 23:45:06 (Gazeta-Sporturilor)

Eugen Neagoe a dezvaluit ce le-a spus jucatorilor la pauza meciului cu FCSB: Nu sunt multumit deloc Eugen Neagoe, antrenorul de la Gloria Buzau, a vorbit la finalul infrangerii cu FCSB, scor 2-3.Meciul dintre FCSB si Gloria Buzau, din etapa cu numarul 12 a Superligii, s-a incheiat cu scorul de 3-2. Initial buzoienii au condus cu 1-0, insa ros-albastrii au marcat dupa trei goluri. ...

Emanuel Cate, singurul baschetbalist roman din campionatul Spaniei, a finalizat cu bine o saptamana care a inceput cu o fractura nazala
Cui i-a dedicat Elias Charalambous victoria cu Gloria Buzau: "In primul rand pentru el"
FCSB - Gloria Buzau 3-2» Elias Charalambous, dupa victoria cu Gloria Buzau: "Vreau sa impart aceasta victorie si cu Lixandru"
PAOK da semne de revenire dupa infrangerea cu FCSB din Europa League » Rezultat important obtinut de trupa lui Razvan Lucescu
Ce spune Adrian Sut dupa criticile lui Gigi Becali: "Am crezut ca putem face asta"
Daniel Birligea a rupt tacerea dupa ce nu a fost convocat la echipa nationala: "Domnul Lucescu decide daca merit aceasta convocare"
Gigi Becali, furios dupa FCSB - Buzau: "M-am enervat rau. Nu am primit nicio explicatie. Cum sa faci asta?!"
FCSB - Gloria Buzau 3-2 » Constantin Budescu, dupa meciul cu FCSB: "La noi cel mai important in momentul de fata sunt punctele"
Tavi Popescu, MVP cu Gloria Buzau: "Nu cred ca daca mi-am vopsit parul nu stiu sa mai joc fotbal"
Nemaivazut! Tenismenul a condus 600 de kilometri pe timp de noapte, dupa meci, pentru a ajuta un alt jucator din circuit: "A facut-o pentru ca sunt francez"
Octavian Popescu i-a dat replica lui Gigi Becali cu prima "dubla" din cariera » Executii superbe ale "decarului" de la FCSB
Nu a mai rezistat! Gigi Becali a scos un jucator dupa 28 de minute in meciul cu Gloria Buzau!
Echipe de start la Rangers - St. Johnstone » Decizia in cazul lui Ianis Hagi, la primul meci de la revenire
Valeriu Iftime a avut un remarcat dupa meciul cu Rapid: "Mi-a placut"