Emil Sandoi si-a pus elevul in garda: "O sa stam mai mult de vorba"

publicat 2024-10-26 20:00:19 (Gazeta-Sporturilor)

Emil Sandoi si-a pus elevul in garda: O sa stam mai mult de vorba Petrolul - Poli Iasi 3-1. Emil Sandoi (59 de ani), tehnicianul oaspetilor, a oferit prima reactie dupa esecul echipei sale. Antrenorul a vorbit despre eliminarea lui Florian Kamberi (29 de ani) si a transmis ca il va baga in sedinta.Iesenii au inceput bine partida de la Ploiesti si au deschis scorul in minutul 20, prin Bordeianu. Petrolul a egalat prin Grozav in 25, iar momentul psihologic a venit in minutul 38, atunci cand Kamberi a fost eliminat direct. ...

Marius Maldarasanu, despre plecarea de la Hermannstadt: "Nu mai conteaza"
"Caine" adevarat! Florentin Petre a plans ca "Piticul" in momentul in care galeria lui Dinamo sarbatoarea victoria de la Hermannstadt » Imagini minunate
Kopic zambeste din nou: "Sunt cu adevarat satisfacut - personalitate, calitate, pasiune. Ca o echipa de top!"
Incredibil ce i-au strigat arbitrului care tocmai se accidentase
Rafael Nadal a refuzat un wild card pentru Masters-ul 1000 de la Paris » Spaniolul se pregateste sa traga cortina la Malaga
Cirjan, din nou decisiv pentru Dinamo: "Ne-am simtit ca acasa"
Gianluca Zambrotta, amintiri de la partida cu Italia - Romania din 2008: "Cred ca Romania, ca tara, a adus intotdeauna mari talente in Italia!"
Andrei Ratiu a impresionat din nou in Spania » Fanii lui Rayo Vallecano au avut doar cuvinte de lauda la adresa internationalului roman
Exonerat de vina in cazul de dopaj, un medaliat olimpic cu argint asteapta scuze din partea Agentiei Anti-Doping din tara sa
Gol de CNN marcat de Bogdan Rusu! Fostul atacant de la FCSB si-a explicat reusita magnifica de la 35 de metri: "Stiti ce-mi striga unul dintre colegi?"
Stranierul care tocmai a semnat prelungirea pana in 2028: "Acum are cel mai lung contract din echipa"
Duelul antrenorilor separati de 1.000 de meciuri: Mourinho, egalat in El Clasico » Urmasul lui Xavi revine la Madrid dupa 36 de ani
Zeljko Kopic, asa cum nu l-ai mai vazut! Antrenorul lui Dinamo s-a rastit la arbitru si a primit "ROSU"
Augsburg - Borussia Dortmund 2-1 » Un nou pas gresit facut de "galben-negrii" in campionat
Rednic le-a batut obrazul: "Iar au aparut specialistii"

© Copyright 2000-2024 iStorm. Toate drepturile rezervate.