Cate puncte mai face FCSB in Europa League? » Raul Rusescu, pronostic curajos la GSP Live: "Sigur va reusi asta!"
publicat 2024-09-27 09:45:07 (Gazeta-Sporturilor)
Raul Rusescu si Alberto Botoghina s-au "contrat" in direct la GSP Live Special pe numarul de puncte pe care il va face FCSB in noul format din Europa League! Fost jucator al ros-albastrilor si expert GSP, Rusescu e increzator in parcursul european al campioanei Romaniei.Rusescu mizeaza pe faptul ca victoria cu RFS nu va fi singura a celor de la FCSB in Europa League. ...
Antrenorul lui RFS surprinde! Pe cine a remarcat Viktors Morozs de la FCSB
Gigi Becali a dezvaluit ce i-a transmis lui MM Stoica la pauza: "Bai, Mihai, stii de ce?" + Mesaj pentru Chiriches: "O sa i-o spun si lui"
Gigi Becali, dezlantuit dupa victoria FCSB! 3 jucatori remarcati: "Nu doar ca-i maresc contractul, ii iau si apartament!" + "Miculescu e jucator de lupta, o sa joace cu PAOK"
Qarabag a intarziat la meciul cu Tottenham din pricina UEFA! Antrenorul azerilor a explodat: "Nu ne-a venit in ajutor" + Episod hilar in Norvegia din cauza aceleiasi decizii a forului continental
Ce meci o fi vazut? Pe cine a remarcat antrenorul celor de la RFS din echipa celor de la FCSB
Adversarul de azi al "cainilor": "Am ramas cu Dinamo, chiar daca am fost si la Steaua"
Propunerea primita de Adelina Chivu de la Playboy. S-a aflat abia acum: "Nu intelege gresit"
Un jucator poate fi esential pentru FCSB, in duelurile viitoare de Europa League: "Poate sa tina de minge"
Moment socant in Ajax - Besiktas. Ce a putut sa faca Jordan Henderson
Ce a scris presa din Letonia dupa umilinta administrata de FCSB celor de la RFS » Pe cine au criticat balticii cel mai tare: "Nu a reusit"
Lita Dumitru vrea ca fotbalul romanesc sa progreseze dupa victoria obtinuta de FCSB in Europa League: "Campionatul nostru e destul de modest"
Tragem concluziile dupa FCSB - RFS 4-1 si prefatam etapa cu numarul 11 din Superliga, la GSP Live
Eliminarea lui Dragusin, furia lui Bergvall. Suporterii dau vina pe internationalul roman
Daniel Birligea a spart gheata la FCSB si isi inteapa prietenii de la CFR Cluj: "Cred ca s-a uitat cu inima in gat"
Imediat dupa FCSB - RFS 4-1, Florin Tanase i-a luat apararea lui Radu Dragusin "Nu cred ca vreun jucator isi doreste asta"
Alte stiri de la Gazeta Sporturilor:
wu executive academy
lista beneficiari
catre scoala
urgent
liza
piata
refinantare
colet
drob de miel
cu bula
marian dragulescu
participa
ibrahimovici
sentimente
splash
petre
affairs
misu
fiscalitate
contemporan
pasari
bonita
abris
galatasaray
conditiile
metav
napoli
timis
agri
arobs
riculturii
stronger
amnistia
trefo
academia
monitorul de suceava
serbanescu
kurdistan
medii
gimnastica ritmica
cinemateca
tarile de jos
reparatii
finala open
jinga
afi palace
accident pe dn2
the wall
barladeanu
kylie
© Copyright 2000-2024 iStorm. Toate drepturile rezervate.