Becali l-a pus la colt pe Birligea dupa numai 45 de minute: "Sa inteleaga asta! La mine asa trebuie sa joci"

publicat 2024-09-22 00:30:07 (Gazeta-Sporturilor)

Becali l-a pus la colt pe Birligea dupa numai 45 de minute: Sa inteleaga asta! La mine asa trebuie sa joci Gigi Becali, 66 de ani, a comentat prestatia lui Daniel Birligea (24) la debutul acestuia la FCSB. Atacantul cumparat cu peste doua milioane de euro a fost inlocuit la pauza meciului cu Petrolul.Birligea a avut in aceasta seara sansa debutului la FCSB, in remiza cu Petrolul, 1-1. Nu a fost o prima aparitie reusita, pentru ca atacantul venit de la CFR a fost inlocuit la pauza. ...

Anunta un sponsor nou imediat dupa FCSB - Petrolul: "Sunt discutii avansate. Vor primi bonus de victorie pentru acest meci!"
Adrian Sut, declaratii dupa FCSB - Petrolul 1-1: "Nu avem ce face, ne lingem ranile si mergem mai departe" + Ce zice de arbitrajul din aceasta seara
Alexandru Tudorie, dupa egalul smuls cu FCSB in prelungiri: "A fost un meci dificil. Dupa ce au ramas in 10 jucatori, am atacat constant."
Narcis Raducan a intervenit la GSP Live dupa FCSB - Petrolul 1-1: "Meciul a fost destul de slab, influentat si de calitatea gazonului"
Daniel Birligea, dupa primul meci pentru FCSB: "O spun din inima: vom castiga campionatul" + Ce zice despre faptul ca a fost schimbat la pauza
Fabricio Baiano a iesit de pe teren acuzand probleme medicale
Gigi Becali sustine ca tremura pentru play-off: "Astea 4 echipe sunt deja calificate, nu le mai scoate nimeni!"
Gigi Becali a facut praf un jucator, apoi s-a razgandit si a criticat arbitrajul
Daniel Birligea, declaratii dupa debutul la FCSB: "Daca iti faci treaba, nu exista presiune. A fost un debut intens"
Alexandru Baluta, dupa golul marcat din meciul cu Petrolul: "M-as fi bucurat sa fie un gol de trei puncte in aceasta seara"
Federer, mai acid ca niciodata la adresa tenisului actual: "Am fost pacalit"
Cofondatorul unui mare lant de sali de fitness: "Romanii care merg la sala sunt atipici fata de europeni" + Ce inseamna "gym anxiety" si cum poate fi depasita
CSM Bucuresti este superfavorita in deplasarea de azi cu Podravka Koprivnica, din Liga Campionilor
Oficialul clubului din Liga 2 a dezvaluit: "Echipa are dreptul de promovare"
Lecce - Parma, duel din runda a 5-a in Serie A » Decizia in cazul lui Mihaila: echipe probabile

© Copyright 2000-2024 iStorm. Toate drepturile rezervate.