Cele mai citite stiri - 24h

Articole

Stiri locale

Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 ... 1577 1578 1579 Pag. urm. »

Nicolae Dica, suparat: "70 la suta din meci am fost mai buni. Ne-au batut in 5 minute!"

publicat 2024-03-01 00:15:10 (Gazeta-Sporturilor)
Nicolae Dica, suparat: 70 la suta din meci am fost mai buni. Ne-au batut in 5 minute! Antrenorul Voluntariului, Nicolae Dica, s-a aratat dezamagit de esecul echipei sale in fata FCSB, dupa o prima repriza reusita.Voluntari a aratat bine cu FCSB, in prima repriza. Si a intrat la pauza cu 1-0 pe tabela. Dupa reluare, insa, ilfovenii au incasat doua goluri de la Florinel Coman si au scapat printre degete toate punctele.In minutul 48, Florinel a inscris din careu, cu un balon excelent plasat si scorul a devenit 1-1. ... ...continuare.

Tavi Popescu, facut praf de Becali: "E inexplicabil. Sa inteleaga ca nu merge cu pipaitul"

publicat 2024-03-01 00:00:10 (Gazeta-Sporturilor)
Tavi Popescu, facut praf de Becali: E inexplicabil. Sa inteleaga ca nu merge cu pipaitul Voluntari - FCSB 1-2. Gigi Becali, patronul ros-albastrilor, l-a criticat in termeni duri pe Octavian Popescu.Tavi a fost titular cu Voluntari, dar a fost scos la pauza, la fel ca Mihai Lixandru si Luis Phelipe. Dupa meci, patronul de la FCSB l-a criticat si pe el, si pe brazilian.Gigi Becali: "E inexplicabil ce se intampla cu Tavi Popescu""Tavi Popescu sa inteleaga ca nu merge cu pipaitul mingii. E razboi la fotbal. Luis Phelipe le-a pierdut pe toate. ... ...continuare.

Nicolae Dica, suparat: "70 la suta din meci am fost mai buni. Ne-au batut in 5 minute, cu un singur jucator"

publicat 2024-03-01 00:00:09 (Gazeta-Sporturilor)
Nicolae Dica, suparat: 70 la suta din meci am fost mai buni. Ne-au batut in 5 minute, cu un singur jucator Antrenorul Voluntariului, Nicolae Dica, s-a aratat dezamagit de esecul echipei sale in fata FCSB, dupa o prima repriza reusita.Voluntari a aratat bine cu FCSB, in prima repriza. Si a intrat la pauza cu 1-0 pe tabela. Dupa reluare, insa, ilfovenii au incasat doua goluri de la Florinel Coman si au scapat printre degete toate punctele.In minutul 48, Florinel a inscris din careu, cu un balon excelent plasat si scorul a devenit 1-1. ... ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 ... 1577 1578 1579 Pag. urmatoare »

© Copyright 2000-2024 iStorm. Toate drepturile rezervate.