Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Obiceiul zilnic incredibil care ne afecteaza creierul si memoria. Cum putem preveni Alzheimer Obiceiul zilnic incredibil care ne afecteaza creierul si memoria. Cum putem preveni Alzheimer Planul Ministerului Sanatatii pentru protejarea oamenilor de radon - ucigasul tacut din locuinte Planul Ministerului Sanatatii pentru protejarea oamenilor de radon - ucigasul tacut din locuinte Taxa pe lux se aplica din 30 septembrie. Cum trebuie completat formularul 216, care va fi trimis la ANAF Taxa pe lux se aplica din 30 septembrie. Cum trebuie completat formularul 216, care va fi trimis la ANAF Cum poti obtine un pret mai mic la cumpararea unei locuinte Cum poti obtine un pret mai mic la cumpararea unei locuinte O noua provocare pentru gasirea vietii extraterestre. Ce au descoperit oamenii de stiinta O noua provocare pentru gasirea vietii extraterestre. Ce au descoperit oamenii de stiinta Care este cel mai bun hotel din lume in 2024 Care este cel mai bun hotel din lume in 2024 Fiecare pahar de alcool pe care il bem creste riscul de cancer. Specialistii avertizeaza asupra riscurilor Fiecare pahar de alcool pe care il bem creste riscul de cancer. Specialistii avertizeaza asupra riscurilor De ce inca se imbolnavesc romanii de West Nile. Specialist. Sunt mai multe cauze. Nici nu ne dam seama De ce inca se imbolnavesc romanii de West Nile. Specialist. "Sunt mai multe cauze. Nici nu ne dam seama" BEC a admis candidaturile depuse de 10 minoritati nationale pentru  alegerile parlamentare BEC a admis candidaturile depuse de 10 minoritati nationale pentru alegerile parlamentare Cosa Nostra a Austriei. Scandal si razbunare vieneza dupa acuzatiile ca partidul lui Nehammer controleaza tara ca o grupare mafiota "Cosa Nostra a Austriei". Scandal si "razbunare vieneza" dupa acuzatiile ca partidul lui Nehammer controleaza tara ca o grupare mafiota Partida de sex printre nori, de fata cu minori si alti pasageri. Condamnarea stranie a unui cuplu obscen Partida de sex printre nori, de fata cu minori si alti pasageri. Condamnarea stranie a unui cuplu obscen Varza murata dupa reteta veche a bunicilor. Cum se pune varza la murat Varza murata dupa reteta veche a bunicilor. Cum se pune varza la murat Israelul, retrogradat de Moody's din cauza razboiului cu Hezbollah. Ratingul tarii a fost redus cu doua trepte si e loc de noi scaderi Israelul, retrogradat de Moody's din cauza razboiului cu Hezbollah. Ratingul tarii a fost redus cu doua trepte si e loc de noi scaderi Cantitatea de fructe si legume importate s-a dublat in 2023 fata de 2014. Cele mai multe legume vin din Turcia si Polonia, iar cele mai multe fructe din Grecia, Germania si Turcia Cantitatea de fructe si legume importate s-a dublat in 2023 fata de 2014. Cele mai multe legume vin din Turcia si Polonia, iar cele mai multe fructe din Grecia, Germania si Turcia Cea mai scumpa geanta din lume costa 250.000 de euro si este o creatie a casei de moda Paco Rabanne Cea mai scumpa geanta din lume costa 250.000 de euro si este o creatie a casei de moda Paco Rabanne

Articole

Stiri locale

Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 ... 1572 1573 1574 Pag. urm. »

A jucat 100 de minute la FCSB, dar nu intelege cum ros-albastrii s-au impus la Voluntari: "Nu le-am dat nicio sansa"

publicat 2024-03-01 07:45:08 (Gazeta-Sporturilor)
A jucat 100 de minute la FCSB, dar nu intelege cum ros-albastrii s-au impus la Voluntari: Nu le-am dat nicio sansa Vadim Rata (30 de ani), jucatorul celor de la Voluntari, a vorbit la finalul meciului despre esecul echipei sale in fata FCSB-ului, scor 1-2, in etapa #28 a Superligii si nu-si explica felul in care ilfovenii au pierdut.Mijlocasul a evoluat 108 minute pentru vicecampioana Romaniei in 2022, dar a fost trimis inapoi la Voluntari dupa 3 aparitii, iar jucatorul a castigat 40.000 de euro. ... ...continuare.

Nicolae Dica, suparat: "70 la suta din meci am fost mai buni. Ne-au batut in 5 minute!"

publicat 2024-03-01 00:15:10 (Gazeta-Sporturilor)
Nicolae Dica, suparat: 70 la suta din meci am fost mai buni. Ne-au batut in 5 minute! Antrenorul Voluntariului, Nicolae Dica, s-a aratat dezamagit de esecul echipei sale in fata FCSB, dupa o prima repriza reusita.Voluntari a aratat bine cu FCSB, in prima repriza. Si a intrat la pauza cu 1-0 pe tabela. Dupa reluare, insa, ilfovenii au incasat doua goluri de la Florinel Coman si au scapat printre degete toate punctele.In minutul 48, Florinel a inscris din careu, cu un balon excelent plasat si scorul a devenit 1-1. ... ...continuare.

Tavi Popescu, facut praf de Becali: "E inexplicabil. Sa inteleaga ca nu merge cu pipaitul"

publicat 2024-03-01 00:00:10 (Gazeta-Sporturilor)
Tavi Popescu, facut praf de Becali: E inexplicabil. Sa inteleaga ca nu merge cu pipaitul Voluntari - FCSB 1-2. Gigi Becali, patronul ros-albastrilor, l-a criticat in termeni duri pe Octavian Popescu.Tavi a fost titular cu Voluntari, dar a fost scos la pauza, la fel ca Mihai Lixandru si Luis Phelipe. Dupa meci, patronul de la FCSB l-a criticat si pe el, si pe brazilian.Gigi Becali: "E inexplicabil ce se intampla cu Tavi Popescu""Tavi Popescu sa inteleaga ca nu merge cu pipaitul mingii. E razboi la fotbal. Luis Phelipe le-a pierdut pe toate. ... ...continuare.

Nicolae Dica, suparat: "70 la suta din meci am fost mai buni. Ne-au batut in 5 minute, cu un singur jucator"

publicat 2024-03-01 00:00:09 (Gazeta-Sporturilor)
Nicolae Dica, suparat: 70 la suta din meci am fost mai buni. Ne-au batut in 5 minute, cu un singur jucator Antrenorul Voluntariului, Nicolae Dica, s-a aratat dezamagit de esecul echipei sale in fata FCSB, dupa o prima repriza reusita.Voluntari a aratat bine cu FCSB, in prima repriza. Si a intrat la pauza cu 1-0 pe tabela. Dupa reluare, insa, ilfovenii au incasat doua goluri de la Florinel Coman si au scapat printre degete toate punctele.In minutul 48, Florinel a inscris din careu, cu un balon excelent plasat si scorul a devenit 1-1. ... ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 ... 1572 1573 1574 Pag. urmatoare »

© Copyright 2000-2024 iStorm. Toate drepturile rezervate.