Horoscop octombrie 2024. Schimbari dramatice, decizii importante, sanse unice si noroc la bani pentru doua zodii Horoscop octombrie 2024. Schimbari dramatice, decizii importante, sanse unice si noroc la bani pentru doua zodii Cum arata cea mai scumpa geanta din lume, creatia revolutionara lansata la Saptamana Modei de la Paris Cum arata cea mai scumpa geanta din lume, creatia revolutionara lansata la Saptamana Modei de la Paris Cum te ajuta in cariera discutiile la cafea cu colegii de serviciu Cum te ajuta in cariera discutiile la cafea cu colegii de serviciu Patania unor romani care au dat mii de euro pentru o vacanta de lux. Toti ne radeau in fata si nu faceau nimic Patania unor romani care au dat mii de euro pentru o vacanta de lux. "Toti ne radeau in fata si nu faceau nimic" De ce sa iti pui ketchup in cap. Noul trend in ingrijirea parului De ce sa iti pui ketchup in cap. Noul trend in ingrijirea parului Rezultate Loto azi, 29 septembrie 2024. Numerele castigatoare duminica la 6/49, Joker, 5/40, Noroc, Super Noroc si Noroc Plus Rezultate Loto azi, 29 septembrie 2024. Numerele castigatoare duminica la 6/49, Joker, 5/40, Noroc, Super Noroc si Noroc Plus In urma dictatorului. Ce se intampla cand un regim autocrat cade "In urma dictatorului". Ce se intampla cand un regim autocrat cade Corporatistii incep sa descopere salariul brut si taexle si impozitele pe care le platesste compania in numele lor la stat: Dintr-un salariu brut de 3.500 de euro, salariul net este de 2.000 de euro, iar taxele si impozitele luate de stat sunt de 1.500 de euro. Dar ce face guvernul cu acesti bani? Corporatistii incep sa descopere salariul brut si taexle si impozitele pe care le platesste compania in numele lor la stat: Dintr-un salariu brut de 3.500 de euro, salariul net este de 2.000 de euro, iar taxele si impozitele luate de stat sunt de 1.500 de euro. Dar ce face guvernul cu acesti bani? Sute de britanici au protestat in centrul Londrei, cerand reintegrarea in UE. Brexit este un dezastru monumental Sute de britanici au protestat in centrul Londrei, cerand reintegrarea in UE. "Brexit este un dezastru monumental" Extrema dreapta, castigatoarea alegerilor legislative in Austria (exit-polluri) Extrema dreapta, castigatoarea alegerilor legislative in Austria (exit-polluri) Vista Bank si Vista Leasing dau un credit sindicalizat de 20,5 mil. euro unui joint­venture al Solek si Wood&Co. pentru un parc fotovoltaic de 42 MWp in Mehedinti Vista Bank si Vista Leasing dau un credit sindicalizat de 20,5 mil. euro unui joint­venture al Solek si Wood&Co. pentru un parc fotovoltaic de 42 MWp in Mehedinti Ion Iliescu spune ca a discutat cu ChatGPT si nu prea are simtul umorului: Am vazut multa inteligenta artificiala la viata mea Ion Iliescu spune ca a discutat cu ChatGPT si "nu prea are simtul umorului": Am vazut multa inteligenta artificiala la viata mea Mihai Voropchievici dezvaluie cele 3 zodii care vor primi mosteniri in toamna 2024 Mihai Voropchievici dezvaluie cele 3 zodii care vor primi mosteniri in toamna 2024 UNSAR: Asiguratorii au platit in ultimii 5 ani turistilor despagubiri de aproape 160 mil. lei in baza asigurarilor de calatorie UNSAR: Asiguratorii au platit in ultimii 5 ani turistilor despagubiri de aproape 160 mil. lei in baza asigurarilor de calatorie Mafia din Italia isi muta interesul in zona economico-financiara. Fraudele ar putea fi evitate daca Romania si-ar face treaba Mafia din Italia isi muta interesul in zona economico-financiara. Fraudele ar putea fi evitate daca Romania si-ar face treaba

Articole

Stiri locale

Fostul idol al Rapidului ii distruge pe jucatori: "Prea se cred vedete toti. Ce e asta?"

publicat 2024-03-30 23:30:07 (Gazeta-Sporturilor)
Fostul idol al Rapidului ii distruge pe jucatori: Prea se cred vedete toti. Ce e asta? Universitatea Craiova - Rapid 2-1. Ovidiu Herea, fostul atacant din Giulesti, i-a facut praf pe jucatorii lui Cristiano Bergodi.Jayson Papeau si Chris Braun au fost extrem de nervosi cand au fost schimbati si au facut scandal pe margine, fiind aspru criticati de Herea.Ovidiu Herea dupa Craiova - Rapid: "Prea se cred vedete""Parca se cred prea mari vedete. Ca decizia antrenorului e buna, rea, ai o discutie cu el dupa meci, intre 4 ochi. ... ...continuare.

Cum a dictat Istvan Kovacs primul penalty stagional impotriva Rapidului » Statistica e incredibila

publicat 2024-03-30 23:15:08 (Gazeta-Sporturilor)
Cum a dictat Istvan Kovacs primul penalty stagional impotriva Rapidului » Statistica e incredibila Primul penalty dictat impotriva Rapidului, in intregul sezon, a venit in minutul 64 al meciului cu Universitatea Craiova. Scorul era 1-1 in acel moment. Rapid a deschis scorul imediat dupa pauza, gol cu capul Funsho. Totul parea sa curga in favoarea giulestenilor. Cateva minute mai tarziu, Houri era eliminat pentru al doilea cartonas galben. ... ...continuare.

FCU Craiova - Otelul, in etapa #2 din Play-out » Echipe probabile + cote

FCU Craiova - Otelul, in etapa #2 din Play-out » Echipe probabile + cote FCU Craiova si Otelul se infrunta in etapa a 2-a din play-out. Partida este programata de la 14:00 si este LiveTEXT pe GSP.ro si televizata pe Digi Sport 1, Orange Sport 1 si Prima Sport 1.Programul etapei a 2-a din play-outFCU Craiova - Otelul, live de la 14:00Click AICI pentru statisticiFCU Craiova - Otelul, echipe probabile:FCU CRAIOVA: Gurau - R. Negru, Lacroix, Lekiatas, Dragu - Vl. Achim, D. Albu - Baeten, Bauza, Blidar -BlanutaRezerve: R. Popa, G. ... ...continuare.

Papeau, declaratii tari dupa Craiova - Rapid: "Parca eram condusi cu 10 goluri. Nu inteleg

Papeau, declaratii tari dupa Craiova - Rapid: Parca eram condusi cu 10 goluri. Nu inteleg Universitatea Craiova - Rapid 2-1. Jayson Papeau, extrema echipei giulestene, a analizat partida pierduta in Banie.Francezul, nervos cand a fost schimbat, a declarat ca nu a inteles atitudinea echipei lui dupa golul egalizator incasat, in conditiile in care Craiova avea om in minusPapeau, declaratii tari dupa Craiova - Rapid: "Parca eram condusi cu 10 goluri"Trebuie sa ne concentram la meciul viitor. Am fost nervos pentru ca vreau sa joc. ... ...continuare.

Mihai Rotaru a intrat in direct imediat dupa victoria cu Rapid! Mesaj fara precedent pentru selectionerul Iordanescu

Mihai Rotaru a intrat in direct imediat dupa victoria cu Rapid! Mesaj fara precedent pentru selectionerul Iordanescu Universitatea Craiova a invins-o pe Rapid, scor 2-1, in runda secunda a play-off-ului Superligii. Mihai Rotaru, finantatorul Universitatii Craiova, a intrat in direct imediat dupa meci si l-a cerut pe Alexandru Mitrita la echipa nationala.Alexandru Mitrita a condus revenirea Universitatii Craiova in meciul cu Rapid, pasa de gol si penalty transformat. In precedentele interventii, Mihai Rotaru isi lauda starul, dar fara a-l cere direct la echipa nationala. ... ...continuare.

Alexandru Mitrita, un car de nervi in meciul cu Rapid: "Va omor!"

publicat 2024-03-30 23:00:08 (Gazeta-Sporturilor)
Alexandru Mitrita, un car de nervi in meciul cu Rapid: Va omor! Alexandru Mitrita a fost extrem de nervos pe parcursul meciului cu Rapid, din etapa secunda a play-off-ului Superligii.Mitrita a pasat decisiv la golul inscris de Baiaram in minutul 59. Imediat dupa ce craiovenii au restabilit egalitatea, Alex Mitrita, ca un adevarat lider, si-a strans coechipierii intr-un cerc si le-a transmis un mesaj mobilizator. "Va omor", le-a strigat acesta coechipierilor in incheiere. ... ...continuare.

Filmul fazei care a facut KO apararea Rapidului + Mitrita, forma stelara: i-a zdrobit pe giulesteni

publicat 2024-03-30 22:45:13 (Gazeta-Sporturilor)
Filmul fazei care a facut KO apararea Rapidului + Mitrita, forma stelara: i-a zdrobit pe giulesteni Universitatea Craiova - Rapid. Oltenii au egalat in minutul 59, prin Stefan Baiaram, la capatul unei faze in care apararea giulesteana a fost facuta KO."Zorro" din Banie l-a invins pe Aioani cu un sut pe jos, plasat, din postura de 1 la 1 cu portarul Rapidului. Insa pasa care l-a pus pe Baiaram in pozitie ideala a fost una absolut geniala, semnata de Alex Mitrita.FOTO. ... ...continuare.

Boloni isi acuza portarul si l-ar putea amenda: "Ceea ce a facut Oukidja in acest meci este o lipsa de respect!"

Boloni isi acuza portarul si l-ar putea amenda: Ceea ce a facut Oukidja in acest meci este o lipsa de respect! Ladislau Boloni (71 de ani), antrenorul lui Metz, l-a criticat pe goalkeeperul algerian pentru gafa de la golul de 0-4 si a facut declaratii socante despre meciul cu Monaco (2-5): "Nu sunt deloc multumit, insa daca ma uit la primul sfert de ora, in mod normal ar fi trebuit sa conducem cu 2-0". ... ...continuare.

© Copyright 2000-2024 iStorm. Toate drepturile rezervate.